Tiul siatka - kropki brudny róż

Skład: 100% poliester

Gramatura: ok 40g/m2

Szerokość: 160 cm

Nowa dostawa 15.05.2024

Ilość
Metr biężący
0.5 mb
9,50 zł

Opis

Tiul to lekka jak mgiełka ażurowa tkanina o dużej przejrzystości. Wykorzystywana jako element dekoracyjny oraz jako dodatek do sukienek.

Materiał siatka jest miękki, matowy i podatny na układanie. Dodatkowo jest delikatnie rozciągliwy i nie strzępi się.

Ma bardzo szerokie zastosowanie, idealnie sprawdzi się na suknie balowe, koktajlowe, wieczorowe, warstwowe spódnice i sukienki na wesele, komunię, chrzciny, do kostiumów baletowych, jako dodatek do ozdób florystycznych bukietów, wiązanek oraz jako podkład do koronek. Wykorzystywany jest również do pettiskirt i TUTU, welonów oraz wszelkiego rodzaju ozdób typu pompony.

Cechy:

  • Gramatyka: 40g/m2
  • Szerokość: 160 cm
  • Skład: 100% poliester
  • Motyw, kolor: siatka w kropki w kolorze brudnego różu
  • Wzór: kropki 

Zastosowanie:

  • suknie balowe, koktajlowe, wieczorowe,
  • warstwowe spódnice i sukienki na wesele, kostiumy baletowe, jako dodatek do ozdób florystycznych bukietów, wiązanek oraz jako podkład do koronek.

Konserwacja:

Realizujemy zamówienia hurtowe (belki) lub półhurtowe (wycięcie na metry) na warunki komfortowe. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz możliwość wykonania innego wyboru/wzoru lub dostawcy występujący w aktualnej ofercie zgodnie z preferencjami klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

  • Informujemy, że indywidualne ustawienia monitora mogą nieznacznie zmieniać rzeczywisty kolor tkanin.

Czas realizacji wysyłki tkanin wynosi 1-2 dni robocze.Czas realizacji wysyłki zamówień z próbkami wynosi ok 5 dni roboczych. Próbki i próbniki nie są objęte gwarancją koloru- nie posiadają terminu ważności i gwarancji koloru (każda zmiana serii lub belki może skutkować delikatną zmianą odcienia)

Szczegóły produktu

Marka: YardTkaniny
Indeks: 19155043
W magazynie: Przedmioty
Kolor: róż
Wzór: groszki
Rodzaj: siatka
Opinie
chat Komentarze (0)