Barbie

Aktywne filtry:

Pokazano 1-50 z 73 pozycji

Tkanina barbie to wspaniały materiał, który uwielbiają projektanci mody, krawcowe oraz pasjonaci szycia. Ten nowoczesny produkt łączy elegancki wygląd, praktyczne cechy i wygodę, a przy tym można go kupić w przystępnej cenie i jest dostępny u nas w szerokiej gamie pięknych, inspirujących wzorów w różnym stylu. Na naszych półkach mamy do wyboru mnóstwo wspaniałych kolorów, od pasteli po soczyste odcienie amarantu czy fuksji, a także zachwycające printy: kwiatowe, geometryczne, abstrakcyjne i wiele innych.

Dodatkowo w ofercie hurtowej dajemy możliwość wydrukowania własnych wyjątkowych wzorów. Barbie o włoskich korzeniach, łączy luksusowy wygląd i wygodę użytkowania, ze względu na swoją sprężystość i brak tendencji do gniecenia. Skład barbie opiera się na syntetycznych włóknach poliestrowych, co przekłada się na jej wytrzymałość, trwałość oraz wygodę użytkowania. Ta wyjątkowa tkanina o wysokiej jakości posiada liczne właściwości, które sprawiają, że jest ona nadzwyczaj atrakcyjna i bardzo chętnie kupowana.

Materiał nie gniecie się, dobrze znosi pranie, a ponadto szybko schnie. Poliestrowy skład odpowiada także za odporność na ścieranie czy rozrywanie, natomiast śladowy dodatek elastanu zapewnia minimalną rozciągliwość w poprzek, czyli w kierunku wątku. Nowoczesne technologie pozwoliły stworzyć produkt oparty na włóknach syntetycznych, który jest przewiewny i zapewnia komfort bez nadmiernego pocenia się, nawet w ciepłe słoneczne dni, podczas ruchu czy wysiłku fizycznego.

Tkanina w dotyku jest przyjemnie chłodna co jest cechą pożądaną przy wyborze materiału na lekkie wiosenne czy letnie sukienki. Idealna na lato jest wersja dostępna w naszym sklepie, o gramaturze 150 g/m², z dodatkiem poliestru. Świetna jakość, trwałość wybarwień i grubość doskonała na eleganckich stylizacji. Gwarantujemy znakomite efekty. Barbie doskonale nadaje się na eleganckie oraz wizytowe stroje. Świetnie sprawdzi się w formach na sukienki, spodnie, bluzki i marynarki. Barbie jest najchętniej kupowaną tkaniną żorżetową.