Delikatna koronka - bordo

Skład: 100% poliester

Szerokość: 130 cm

Warianty:
Ilość
Metr biężący
0.5 mb
41,80 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Koronka to rodzaj tkaniny o charakterystycznej ażurowej strukturze. Wykorzystywana jest głównie jako elementy dekoracyjne w sukniach wieczorowych lub ślubnych. Doskonale nadaje się zarówno na krótkie sukienki jak i na długie suknie. Piękny i efektowny wzór nada każdej kreacji niesamowitego wyglądu i przykuje uwagę wszystkich dookoła.
Cechy:
  • Szerokość: 130 cm
  • Skład: 100 % poliester
  • Motyw, kolor:  piękna bordowa koronka z drobnym wzorem dodatkowe zdobienia: srebrna połyskująca nić obustronnie wykończony bok
  • Wzór: brak

Zastosowanie:

sukienki- jako dodatek lub w całości, bluzki, wstawki, oddzielne elementy np. rękaw, szale

Konserwacja:

Realizujemy zamówienia hurtowe (belki) lub półhurtowe (cięcie na metry) na indywidualnych warunkach. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz możliwość sprowadzenia innego koloru/ wzoru zgodnie z preferencją klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

  •  Informujemy, że indywidualne ustawienia monitora mogą nieznacznie zmieniać rzeczywisty kolor tkanin. 

Czas realizacji wysyłki tkanin wynosi 1-2 dni robocze.Czas realizacji wysyłki zamówień z próbkami wynosi ok 5 dni roboczych. Próbki i próbniki nie są objęte gwarancją koloru- nie posiadają terminu ważności i gwarancji koloru (każda zmiana serii lub belki może skutkować delikatną zmianą odcienia)

Szczegóły produktu

Szczegóły produktu

Marka: YardTkaniny
Indeks: 19155185/zm1
W magazynie: Przedmioty
Kolor: czerwień
Wzór: inny
kwiaty
Rodzaj: poliester
Opinie
chat Komentarze (0)