TIUL welonowy miękki - kolorowa tęcza

Skład: 100% poliester

Gramatura: ok 25g/m2

Szerokość: 150 cm

Ilość
Metr biężący
0.5 mb
16,80 zł

Opis

Tiul to lekka jak mgiełka ażurowa tkanina o dużej przejrzystości. Materiał siatka jest miękki, matowy i podatny na układanie. Dodatkowo jest delikatnie rozciągliwy i nie strzępi się

Ma bardzo szerokie zastosowanie, idealnie sprawdzi się na suknie balowe, koktajlowe, wieczorowe, do kostiumów baletowych, jako dodatek do ozdób florystycznych bukietów, wiązanek oraz jako podkład do koronek. Wykorzystywany jest również do warstwowych spódniczek TUTU.

Cechy:

  • Gramatyka: 25g/m2
  • Szerokość: 150 cm
  • Skład: 100% poliester
  • Motyw, kolor: tęcza w kolorach różu, niebieskiego, żółtego
  • Wzór: brak

Zastosowanie:

  • sukienki- jako dodatek lub w całości, wstawki, oddzielne elementy np. rękaw, szale, sukieneczki dziecięce, warstwowe spódniczki,

Konserwacja:

Realizujemy zamówienia hurtowe (belki) lub półhurtowe (cięcie na metry) na indywidualnych warunkach. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz możliwość sprowadzenia innego koloru/wzoru bądź tkanin niewystępujących w aktualnej ofercie zgodnie z preferencją klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

  •  Informujemy, że indywidualne ustawienia monitora mogą nieznacznie zmieniać rzeczywisty kolor tkanin. 

Czas realizacji wysyłki tkanin wynosi 1-2 dni robocze.Czas realizacji wysyłki zamówień z próbkami wynosi ok 5 dni roboczych. Próbki i próbniki nie są objęte gwarancją koloru- nie posiadają terminu ważności i gwarancji koloru (każda zmiana serii lub belki może skutkować delikatną zmianą odcienia)

Szczegóły produktu

Marka: YardTkaniny
Indeks: 19154100
W magazynie: Przedmioty
Kolor: niebieski
róż
żółty
Wzór: brak
Rodzaj: tiul
Opinie
chat Komentarze (0)