Wiskoza - wiosenny bukiet

Skład: 100% wiskoza

Gramatura: 100g/m2

Szerokość: 150 cm

Ilość
Metr biężący
0.5 mb
11,89 zł

Opis

Tkanina wiskozowa z wysokiej jakości włókien celulozowych. Wiskoza doskonale łączy się z innymi materiałami, jest wytrzymała, miękka w dotyku, delikatna oraz co bardzo ważne przewiewna. Materiał posiada właściwości podobne do bawełny, ma szerokie zastosowanie w różnych typach odzieży, idealnie nadaje się na sukienkę, bluzkę, spodnie oraz elegancką odzież młodzieżową. To jest zdecydowanie propozycja wielosezonowa- nie tylko na jesień. To uniwersalny materiał, który zawsze się sprawdzi.
Cechy:
  • Szerokość: 150 cm
  • Skład:100% wiskoza
  • Motyw, kolor: cappuccino tło w kolorowe kwiatki
  • Wzór : kwiatowy

Zastosowanie:

  • sukienki, bluzki, spodnie, spódnice, odzież młodzieżowa

Konserwacja:

Realizujemy zamówienia hurtowe (belki) lub półhurtowe (cięcie na metry) na indywidualnych warunkach. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz możliwość sprowadzenia innego koloru/ wzoru zgodnie z preferencją klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

  •  Informujemy, że indywidualne ustawienia monitora mogą nieznacznie zmieniać rzeczywisty kolor tkanin. 

Czas realizacji wysyłki tkanin wynosi 1-2 dni robocze.Czas realizacji wysyłki zamówień z próbkami wynosi ok 5 dni roboczych. Próbki i próbniki nie są objęte gwarancją koloru- nie posiadają terminu ważności i gwarancji koloru (każda zmiana serii lub belki może skutkować delikatną zmianą odcienia)

Szczegóły produktu

Marka: YardTkaniny
Indeks: 19155912
W magazynie: Przedmioty
Kolor: beż
biel
niebieski
wielokolorowy
zieleń
Rodzaj: wiskoza
Opinie
chat Komentarze (0)