Nylonowa koronka elastyczna - ecru

Skład: 95% poliester 5% elastan

Szerokość: 145 cm

Gramaura: 220g/m2

Ilość
Metr biężący
0.5 mb
11,89 zł

Opis

Klasyczny a zarazem piękny wzór nada każdej kreacji niesamowitego wyglądu i przykuje uwagę wszystkich dookoła. Materiał jest delikatny, rozciągliwy, lekki, miękki i przyjemny w dotyku.

Koronka nie posiada elementów do wycinania, w całości nadaje się na elegancką sukienkę.  Ma bardzo szerokie zastosowane, wykorzystywana jest głównie do sukienek na wesele, chrzciny, komunię, urodziny, jako wstawki, do bielizny, woalki, na topy, bluzki, spódnice, stroje taneczne, baletowe, sceniczne.

Cechy:
  • Szerokość: 145 cm
  • Skład: 95% poliester 5% elastan
  • Motyw, kolor: ecru , kółeczka

Zastosowanie:

  • sukienki- jako dodatek lub w całości, bluzki,
  • wstawki, oddzielne elementy np. rękaw, szale

Konserwacja:

Realizujemy zamówienia hurtowe (belki) lub półhurtowe (cięcie na metry) na indywidualnych warunkach. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz możliwość sprowadzenia innego koloru/ wzoru zgodnie z preferencją klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

  •  Informujemy, że indywidualne ustawienia monitora mogą nieznacznie zmieniać rzeczywisty kolor tkanin.

Czas realizacji wysyłki tkanin wynosi 1-2 dni robocze.Czas realizacji wysyłki zamówień z próbkami wynosi ok 5 dni roboczych. Próbki i próbniki nie są objęte gwarancją koloru- nie posiadają terminu ważności i gwarancji koloru (każda zmiana serii lub belki może skutkować delikatną zmianą odcienia)

Szczegóły produktu

Marka: YardTkaniny
Indeks: 19155712
W magazynie: Przedmioty
Kolor: beż
inny kolor
Wzór: geometryczny
inny
Rodzaj: poliester
Opinie
chat Komentarze (0)